İŞ İŞTEN GEÇMEDEN !
Hakkımızda

Firmamız, 1999 yılından bu yana alarm, güvenlik, kontrol ve haberleşme teknolojilerinde, aşağıdaki belirtilen başlıklarda hizmet vermektedir.

. Akıllı Ev - Ev Otomasyon Sistemleri
. Kablolu Hırsız Alarm Sistemleri
. Kablosuz Hırsız Alarm Sistemleri
. Çevre Güvenlik Sistemleri
. Kamera Sistemleri
. Görüntülü İnterkom Sistemleri
. Konvansiyel Yangın Alarm Sistemleri
. Adresli Yangın Alarm Sistemleri
. Gaz Algılama Sistemleri
. Geçiş Kontrol Sistemleri
. Bariyer ve Kapı Motorları Otomasyonu
. Bekçi Kontrol Sistemleri
. Hemşire ve Görevli Acil Çağrı Sistemleri
. Uydu Anten Sistemleri
. Acil Ses Anons Sistemleri
. Acil Aydınlatma ve Yönlendirme Armatürleri
. Aselsan Cobra Kısa Mesafe PMR Telsiz Sistemleri
. Telefon Santralleri
. Telefon Kayıt Sistemleri

Teknik ekibimiz, yapılan bu işler için işin başlangıcından sonuna kadar, projelendirme, alt yapı çalışmaları takibi, montaj, devreye alma, dokümantasyon ve müşteri eğitimi konularında titiz ve detaylı yaklaşımla hizmet vermektedir. Tüm sistemlerimiz, 2 yıl üretim ve montaj hatalarına karşı garantilidir.

Vizyonumuz
Müşteri memnuniyetinin işimizde temel bir unsur olduğunun bilincinde; Kalite ve Yönetim Sistemlerine uygun olarak heran kendini yenilemek ve geliştirmek Sektöründeki gelişmeleri takip ederek personel donanımımızı sürekli arttırmak Müsterilerinin ihtiyaçlarına zamaninda cevap vererek, bu ihtiyaçlar doğrultusunda kaliteden taviz vermeden doğru ürünü düşük maliyetle müşterilerine sunabilmek.


Misyonumuz
A1 Alarm olarak ; yasalara ve ahlaki kurallara uygun davranan, çevre ve doğaya önem veren, insan kaynağını dikkatle değerlendiren, sağlam temellerle oluşturduğu müşteri ilişkileri ile, kendini ve ürünlerini geliştiren, sektöründe farklılık yaratarak konusun da öncü bir firma olmaktır.

A1 ALARM GÜVENLİK

Kapat